הפקת פולמון  הכל הולך יומולדת פורטנייט הבנים והבנות יומולדת דינוזאורים יומולדת פוקימון יומולדת כוח פיג'יי יומולדת כדורגל

 
               
יום הולדת נסיכות יום הולדת פוני קטני יום הולדת
ספא 
יום הולדת
חד קרן
יום הולדת נינג'יה יום הולדת קרקס הפקות פורים דוכני יריד לאירועים
יום הודלת ספורט      


 
   
 

          
שולחנות משחק להשכרה, שולחנות משחק לאירועים, עמדות  
                 

חייגו עכשיו

0523190259
0524378733

 
טופס יצירת קשר


דף הבית >> ליצנים ליום הולדת >> ליצנים לאירועים >> ליצנית לאירועים | ליצנית אירועים
 

ליצנית ליום הולדת

ליצנית ליום הולדת ואירועים יודעת כיצד להעסיק את הילדים במשך שעות שלמות באמצעות משחקים, ריקודים מקפיצים והפתעות שכל ילד אוהב. ליצנית ליום הולדת ואירועים מקצועית שמאחוריה עשרות הופעות יודעת איך להביא את הילדים לכדי שיתוף פעולה באמצעות קסמה. במידה ולליצנית יום הולדת יש את היכולת להקסים את הילדים האירוע יהיה ברמה גבוהה מאוד.

לירז, מצוות קומי קומי הפקות, היא ליצנית ליום הולדת ותיקה בעלת קסם ויודעת להפעיל ילדים באופן הטוב ביותר במשך שעות רבות והם לא ישתעממו. אטרקציות שאפשר לעשות באירועים ובימי הולדת הן רבות וכוללות: משחקים, ריקודים, סדנת איפור מקצועית לילדים ועוד. לירז, ליצנית ליום הולדת, משלבת בימי ההולדת ובאירועים בובות ענק, בועות סבון, מתקני ג'ימבורי, סדנת לימוד בלוני בצורות של חיות.

אם יש לכם ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת או כל אירוע אחר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונפיק לכם את האירוע הטוב ביותר. בנוסף להפקת יומולדת שתכלול ליצנית ליום הולדת, אפשר גם לשכור תקליטן ליום הולדת או תקליטנים לימי הולדת. תקליטן יכול לשדרג אותו ולהפוך אותו לבלתי נשכח.


כנסו לראות אירוע שבו הוזמנה ליצנית ליום הולדת:052-4378733 -  0523190259 
 

בניית אתרים קידום עסקים
 דנסרים דנסר הרצאה